Dárkový balíček_Rozkvétám

Dárkový balíček pro něžná pohlaví

  • Svíčka Rozkvétám s afirmací
  • Sada minerálních kamenů v látkovém pytlíčku
  • Dřevěná podložka pod hrneček nebo svíčku s afirmací Láska
  • "Cítím svou sílu. Žiju radost, lásku, hojnost. Rozkvétám, zářím. Naplno si to užívám. Plně mi to náleží."
590 Kč
Skladem

Dárkový balíček, kterým uděláte radost svým milým ženám - přítelkyním, kamarádkám, sestrám, maminkám, babičkám nebo dcerám.

 

Balíček obsahuje tyto poklady:

Svíčka Rozkvétám

Svíčka v sobě nese afirmací "Cítím svou sílu. Žiju radost, lásku, hojnost. Rozkvétám, zářím. Naplno si to užívám. Plně mi to náleží." Afirmace byla "nahraná" do svíčky během jejího odlévání a zároveň je napsaná i na etiketě. To aby ji měla kvetoucí žena neustále před sebou. A až svíčku vypálí, může si ji nechat nádobku jako obal na čajovou svíčku a afirmace tak bude působit dál.

Obsah svíčky: 120 ml, svíčka je s voňavou květinovou esencí palmarosa.

Dřevěná podložka Láska

Podložka poslouží jako podtácek pod hrníček nebo skleničku s vodou nebo svíčku. Je na ní afirmační nápis Láska. Protože láska je vše. Láska léčí. Láska je protipól strachu. A proto ji všichni potřebujeme. Pro sebe. I pro ostatní. Pokaždé, když cokoliv na tácek položíte, můžete tak danou věc láskou nabít. Když na ní položíte skleničku s vodou, dostává tak ta voda nový rozměr, najednou nepijete vodu, pijete lásku:)

Dřevěná podložka vznikla ve spolupráci s dalším šikovným tvůrcem z Východních čech.

Sada krystalů Uvnitř sebe

Uvnitř pytlíčku jsou surové minerální kameny ze série Uvnitř sebe. Kamenu můžete nosit u sebe v kabelce, dát si je do auta, mít je u sebe v práci, doma, kdekoliv potřebujete. Mohou být vaším společníkem pro vaše chvilky meditace a klidu. Můžete si je držet v rukou, přikladat na bolavá místa na těle, pod polšťář.
Tato sada je vhodná pro navození vnitřího klidu, ale i klidného a energeticky čistého domova.
 
Ušitý pytlíček vznikl ve spolupráci s textilní tvůrkyní Hankou Balcarovou a utorkou značky Klikblik, potisk je ve tmě svítící:)
 
Křišťál (průhledný)
Křišťál je základní kámen s nejúčinější energií na všechny trable. Zbavuje nás negativních energií a přináší nám energii pozitivní. Čistí prostředí i duši. Přináši nám harmonii.
 
Růženín (růžový)
Je symbolem lásky, krásy a uzravení.  Růženín posiluje lásku, sebelásku a přátelství. Působí na "rány na srdci", pomáhá odpouštět, srovnává emoce. Pomáhá otevírat duši, projevit utajené pocity pomáhá léčit psychomatické problémy vyplývající z potlačení pocitů.  Prospívá klidné komunikaci a dodává tpělivost.  Harmonizuje srdeční čarku.
 
Ametyst (fialový)
Ametyst symbolizuje klid. Odhání negativní energie, strachy, zloby, špatné pocity.  Odstraňuje napětí, nervozitu, navozuje klid a pozitivní vyšší vibrace. Posiluje lásku a věrnost. Pomáhá se soustředěním,  rozhodností, rozvíjí intuici.
Pomáhá při bolestech hlavy. Působí na klidný spánek a snění.  Harmonizuje krční a korunní čakru.
Kód Kód: 499
Kategorie: Svíčky ve skle
Zpět do obchodu