Dárkový balíček_Rozkvétám

Dárkový balíček pro něžná pohlaví

  • Svíčka Rozkvétám s afirmací
  • Sada minerálních kamenů v látkovém pytlíčku
  • Dřevěná podložka pod hrneček nebo svíčku s afirmací Láska
  • "Cítím svou sílu. Žiju radost, lásku, hojnost. Rozkvétám, zářím. Naplno si to užívám. Plně mi to náleží."
590 Kč
Skladem

Dárkový balíček, kterým uděláte radost svým milým ženám - přítelkyním, kamarádkám, sestrám, maminkám, babičkám nebo dcerám.

 

Balíček obsahuje tyto poklady:

Svíčka Rozkvétám

Svíčka v sobě nese afirmací "Cítím svou sílu. Žiju radost, lásku, hojnost. Rozkvétám, zářím. Naplno si to užívám. Plně mi to náleží." Afirmace byla "nahraná" do svíčky během jejího odlévání a zároveň je napsaná i na etiketě. To aby ji měla kvetoucí žena neustále před sebou. A až svíčku vypálí, může si ji nechat nádobku jako obal na čajovou svíčku a afirmace tak bude působit dál.

Obsah svíčky: 120 ml, svíčka je s voňavou květinovou esencí palmarosa.

Dřevěná podložka Láska

Podložka poslouží jako podtácek pod hrníček nebo skleničku s vodou nebo svíčku. Je na ní afirmační nápis Láska. Protože láska je vše. Láska léčí. Láska je protipól strachu. A proto ji všichni potřebujeme. Pro sebe. I pro ostatní. Pokaždé, když cokoliv na tácek položíte, můžete tak danou věc láskou nabít. Když na ní položíte skleničku s vodou, dostává tak ta voda nový rozměr, najednou nepijete vodu, pijete lásku:)

Dřevěná podložka vznikla ve spolupráci s dalším šikovným tvůrcem z Východních čech.

Sada krystalů Uvnitř sebe

Uvnitř pytlíčku jsou surové minerální kameny ze série Uvnitř sebe. Kamenu můžete nosit u sebe v kabelce, dát si je do auta, mít je u sebe v práci, doma, kdekoliv potřebujete. Mohou být vaším společníkem pro vaše chvilky meditace a klidu. Můžete si je držet v rukou, přikladat na bolavá místa na těle, pod polšťář.
Tato sada je vhodná pro navození vnitřího klidu, ale i klidného a energeticky čistého domova.
 
Ušitý pytlíček vznikl ve spolupráci s textilní tvůrkyní Hankou Balcarovou a utorkou značky Klikblik, potisk je ve tmě svítící:)
 
Křišťál (průhledný)
Křišťál je základní kámen s nejúčinější energií na všechny trable. Zbavuje nás negativních energií a přináší nám energii pozitivní. Čistí prostředí i duši. Přináši nám harmonii.
 
Růženín (růžový)
Je symbolem lásky, krásy a uzravení.  Růženín posiluje lásku, sebelásku a přátelství. Působí na "rány na srdci", pomáhá odpouštět, srovnává emoce. Pomáhá otevírat duši, projevit utajené pocity pomáhá léčit psychomatické problémy vyplývající z potlačení pocitů.  Prospívá klidné komunikaci a dodává tpělivost.  Harmonizuje srdeční čarku.
 
Ametyst (fialový)
Ametyst symbolizuje klid. Odhání negativní energie, strachy, zloby, špatné pocity.  Odstraňuje napětí, nervozitu, navozuje klid a pozitivní vyšší vibrace. Posiluje lásku a věrnost. Pomáhá se soustředěním,  rozhodností, rozvíjí intuici.
Pomáhá při bolestech hlavy. Působí na klidný spánek a snění.  Harmonizuje krční a korunní čakru.
Kód Kód: 499
Kategorie: Sojové svíčky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení