Sada kamenů - Ve své síle

Sada 5 kamenů v látkovém pytlíků. Sada 3 základních neopracovaných kamenů - křišťál, růženín, ametyst doplněná o 2 kameny broušené- citrín, amazonit.

333 Kč
Skladem
Kameny můžete nosit u sebe v kabelce, dát si je do auta, mít je u sebe v práci, doma, kdekoliv potřebujete. Mohou být vaším společníkem pro vaše chvilky meditace a klidu. Můžete si je držet v rukou, přikladat na bolavá místa na těle, pod polšťář.
Tato sada je vhodná pro navození vnitřího klidu, ale i klidného a energeticky čistého domova.
 
Citrín (nažloutlý)
Citrín je kámen prosperity. Pomáhá přitahovat hojnost. Posiluje úspěch, a přitahuje novou energii. Dodává sebedůvěru.
 
Amazonit (modrozelený)
Je kámen odvahy. Pomáhá tišit strachy. Pomáhá při hledání sama sebe, zvyšuje intuici. Vyrovnává mužskou a ženskou energii.
 
Křišťál (průhledný)
Křišťál je základní kámen s nejúčinější energií na všechny trable. Zbavuje nás negativních energií a přináší nám energii pozitivní. Čistí prostředí i duši. Přináši nám harmonii.
 
Růženín (růžový)
Je symbolem lásky, krásy a uzravení.  Růženín posiluje lásku, sebelásku a přátelství. Působí na "rány na srdci", pomáhá odpouštět, srovnává emoce. Pomáhá otevírat duši, projevit utajené pocity pomáhá léčit psychomatické problémy vyplývající z potlačení pocitů.  Prospívá klidné komunikaci a dodává tpělivost.  Harmonizuje srdeční čarku.
 
Ametyst (fialový)
Ametyst symbolizuje klid. Odhání negativní energie, strachy, zloby, špatné pocity.  Odstraňuje napětí, nervozitu, navozuje klid a pozitivní vyšší vibrace. Posiluje lásku a věrnost. Pomáhá se soustředěním,  rozhodností, rozvíjí intuici.
Pomáhá při bolestech hlavy. Působí na klidný spánek a snění.  Harmonizuje krční a korunní čakru.
 
 
Čištění
Kameny můžete čistit pod tekoucí vodou.  A následně je nabíjejte venku. Ideální k nabíjení energií je měsíc v úplňku. Růženín a ametyst mohou ztrácet barvu na přímém slunci, proto je nabíjejte ve stínu. Křišťál je kámen samočistící, kdykoliv k němu můžete dát "přitulit" ostatní kamínky nebo minerální náramky.

Každý kámen je dílem přírody a každý je originál. Na úvodní fotce je náhodný výběr kamenů.
 
Velikost kamenů je od 3 do 7 cm.

Informace o kamenech čerpám z všeobecně známých zdrojů. Za následky použití kamenů jako autor tohoto textu nenesu zodpovědnost. Kameny jsou skvělým pomocníkem na úrovni myšlení, ale nenahrazují klasickou moderní léčbu.
Kód Kód: 298
Kategorie: DALŠÍ
Zpět do obchodu