Náramek pánský_ Lapis

Neohodnoceno

Náramek z kamenů lapis lazuli, onyx a symbolem budhy. Lapis lazuli zvyšuje duchovní schopnosti, stimuluje osobní a duchovní sílu, otevírá třetí oko. Odstraňuje stres a přináší pocit klidu a míru, podněcuje vyrovnanost. Odhaluje vnitřní pravdu, pomáhá sebeuvědomění, podněcuje k převzetí odpovědnosti za svůj život, přináší mysli objektivní a jasný pohled. Usnadňuje vyjádření vlastního názory a přináší harmonii do konfliktů. Pomáhá při vyjadřování pocitů a upevňuje vztahy.

490 Kč
Skladem

Náramek z kamenů lapis lazuli, onyx a symbolem budhy.

Lapis lazuli zvyšuje duchovní schopnosti, stimuluje osobní a duchovní sílu, otevírá třetí oko. Odstraňuje stres a přináší pocit klidu a míru, podněcuje vyrovnanost. Odhaluje vnitřní pravdu, pomáhá sebeuvědomění, podněcuje k převzetí odpovědnosti za svůj život, přináší mysli objektivní a jasný pohled. Usnadňuje vyjádření vlastního názory a přináší harmonii do konfliktů. Pomáhá při vyjadřování pocitů a upevňuje vztahy.

Onyx dodává sílu, je oporou při stresu nebo při obtížných a nepřehledných situacích. Přináší vytrvalost, rozhodnost, životní sílu, sebedůvěru. Na duchovní úrovni pomáhá hojit stará zranění a smutky. Spojuje s jednotou vesmíru a dopomůže mít osud ve svých rukou.

Kód Kód: 331
Kategorie: Náramky a přívěsky z minerálů
Obvod náramku: 19 cm